Kedimin Aşı Sonrası Yaşadıkları.

saskinnn

Arkadaşlar hepinize merhaba. Umarım ki bana yardımcı olursunuz. Arkadaşlar öncelikle dün saat öğlen 3,4 gibi kedimin tüy sorunundan dolayı bilgi amaçlı veterinere gittik. Mevsim değişikliğinden olabileceğini söyledi. Biz bilgi amaçlı mantar olma durumu var mı diye sorduk. Hoca da şuan için bir şey gözükmüyor ama isterseniz önlem amaçlı yapabiliriz dedi. Biz de madem önlemek için aşı yapabiliyoruz kedimizin mantar olma gibi bir durumu olmaması için yaptırdık.Şimdi arkadaşlar şöyle dün aşıyı yaptırdıktan sonra eve gelince sadece biraz mama yedi ve yatmaya başladı. Ve o zamandan beri şuana kadar sadece yatıyor. Çok halsiz ve çok yorgun görünüyor. Yürürken zorluk çekiyor ve dün yediği mamadan sonra daha az önce biraz daha yedi ve çok mutlu olduk. Sorduğumuz herkes çok normal olduğunu söylüyor ama biz onun için çok üzülüyoruz. Lüften daha önce kedisine mantar aşısı yaptıranlar kedisinin yaşadıklarını ve neler yaptıklarını söyleyebilir mi? Hepinize teşekkür ederim şimdiden.

16 CEVAP

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

saskinnn

arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen cevap lütfen

aklcgl

Benim kedimde aşıdan sonra genelde bi gün yorgun ve uyuyarak geçiriyor bi gün sonrası devam ederse dikkkatli olunmasında fayda var

mantar aşısı çok ağır bir aşı. mantar değilse keşke yaptırmasaydınız. düzelmezse 2 gün içinde veterinere götürün tekrar ve veterinerin her yapalım dediğini yapmayın. mantar aşısı önleme amaçlı bir aşı değil çünkü. öyle olsa herkes senede 1 defa yaptırır. para almak için yapmış aşıyı ne yazık ki.

saskinnn

yorumlarınız için çok teşekkür ederim. evet ne yazık ki her şeyi yaptırdıktan sonra öğrenebildim. ama şuan dünyalar kadar mutluyum çünkü kedim 1,2 saattir ayaklandı yemeklerini yiyor sinekleri kovalıyor yürüyorda. annem bile ağladı o kadar sırf öyle sadece yatıyor diye ama Allaha şükürler olsun ki şuan iyi görünüyor yarın da bakıcaz iyi mi diye. ki veterinere de söyleyeceğiz bu aşı önlem amaçlı yapılmıyormuş neden bize yaptırdınız diye. kesinlikle uyarısını yapıcaz. şeyi de sormak isterim biz birinci dozunu yaptırmıştık. ama şuan önlem amaçlı yapılmadığını öğrenince ve kedimizi de olmayan bir şey için aşı yapıp yorduğumuzu görünce ikinci dozu yaptırmak istemiyoruz eğer bir sorun olmayacaksa. bilginiz var mı ikinci dozu yaptırmasak bir sorun olur mu?