Kedimi Veterinere Götürmeli Miyim?

gamzegumus1

Arkadaşlar merhabalar,
Kedimin biraz önce tuvaletini yaparken sıvı bir şekilde kaka yaptığını gördüm. Onun öncesinde ishali yoktu, kumunu temizlerken de böyle bir şey fark etmedim. Yemesi, içmesi, hareketliliği yerinde. Bu duruma neyin sebep olduğunu bilmiyorum fakat veterinerden aldığım bağışıklık güçlendirici bir şurubu mamasına katmıştım, belki bu sebep olmuş olabilir. Böyle bir durumda veterinere götürmem gerekir mi?

3 CEVAP

Ahudr

Gecmiş olsun yeni verdiginiz takviyeden olmuş belliki bu gibi durumlar icin her zaman evde probiyotik toz bulundurmamiz lazim gercekten cok önemli.Bol bol su icmesini sağlayın hatta evde varsa biraz pirinçli tavuk gogsu haslayıp verirseniz o da ishaline oyi gelecektir.

gamzegumus1

Çok teşekkür ederim, sonraki kakasında düzeldi. İlaç alerji yaptı anladığım kadarıyla.

gamzegumus1

Arkadaşlar dışkının rengi sarıydı, belirteyim.