Acil Kedisi Sistit Veya İdrar Yolu Enfeksiyonu Olan Var Mı

melissa97

Arkadaşlar kedim 3 gündür yemek yemiyor ve tuvaletini yapmıyor. İlk gün sarı renkte kustuğu için vete gittik tüm tahlilleri normal çıktı idrar kesesinde kristaller olabilir dedi bir tanesi ama sonra başka vete gittim yok dedi şu an kafam çok karışık çişini yapıcak gibi yaptı çıktı kum kabından demin bu hastalıklardan biri olsa kusma yapar mı biliyo musunuz

3 CEVAP

Fistikpasa

Evet kusma belirtisi böbreklere zarar gelmeye başladığını gösterir acilen sonda tedavisine başlaması gerek lütfen daha iyi bir kliniğe götürün kedinizi kaybedebilirsiniz. Klinik mamasına geçmelisiniz

Fistikpasa

Evet kusma belirtisi böbreklere zarar gelmeye başladığını gösterir acilen sonda tedavisine başlaması gerek lütfen daha iyi bir kliniğe götürün kedinizi kaybedebilirsiniz. Klinik mamasına geçmelisiniz

Ahudr

Istanbuldasiniz bagcilar günesli veteriner klinigi Irfan Bey yada Avcılarda barış ulutaşa gitmenizi tavsiye ederim.