Kedim İçin Uygun Mama

Bilgeylmz

Merhaba ben şu an royal canin regular fit 32 diye bir mama kullanıyorum. Bir zararını gormedim ama veterinere gittigim zaman n&d diye bir mama önerdi. Kedim şu an 1 yaşında bir sornaki mamasını n&d marka almak istiyorum. Sizce iyi mi yapıyorum?

4 CEVAP

aysegunerr

N&D alırsanız doğru yaparsanız evet. Royal Canin den 10 kat daha iyi..

Ceronimo-

Tabii ki, N&D içerik bakımından Royal Canin'e göre çok daha iyi bir mama. Sanırım Royal Canin'de kilo kontrolü için olan mamadan alıyorsunuz. N&D'nin de kinoa serisi var kilo kontrolü için ondan alabilirsiniz.

septikbaykus

acana orijen nd

yada matisse golosi .

ilk grup üst alt grup orta / orta üst segment mamalardır.

esma6363

N&D al tabiki