Kedim Kısırlaştırıldıktan Sonra Kusması Kesilmedi

dlnrdgrr

merhaba ben yaklasik 5-6 gun once kedi sahiplendim kedim yaklasik 3 ay once kisirlastirimis o gunden beri kusmasi kesilmemis kedim british shorthair disi 1 yasinda malt, metpamid ve veterineri gastrointestinal mama vermis onu veriyorum gorselleri ekledim ayin 29 una veteriner randevumuz var midesinde bir sikinti oldugunu dusunuyorum gastrit gibi ara ara tüy yumağı ara ara normal kopuklu sivi kusuyor ayni sorunlara yasayan oldu mu veya tavsiye verebilecek olan var mi?

4 CEVAP

HaydutveNazli

kusması çok tehlikeli farklı bir veterinere mi götürseniz?

gamzegumus1

Merhabalar. Benim kedim de kısırlaştırılmadsn sonra yaklaşık 2 hafta bu şekilde kustu. Maalesef araştırarak gitmeme rağmen kısırlaştırma işlemini yaptırdığım yerden hiç memnun kalmadım ve kusma sebebinin anesteziden kaynaklandığını düşünüyorum. Kedinizde büyük ihtimalle ilaçlardan dolayı gastrit olmuştur. Bence veterinerinize danışıp hüçlü bir mide koruyucuya başlayın. Ben hem antepsin hem de famodin kullanmıştım iki hafta, yavaş yavaş böyle düzeldi. Çok geçmiş olsun

gamzegumus1

Merhabalar. Benim kedim de kısırlaştırılmadsn sonra yaklaşık 2 hafta bu şekilde kustu. Maalesef araştırarak gitmeme rağmen kısırlaştırma işlemini yaptırdığım yerden hiç memnun kalmadım ve kusma sebebinin anesteziden kaynaklandığını düşünüyorum. Kedinizde büyük ihtimalle ilaçlardan dolayı gastrit olmuştur. Bence veterinerinize danışıp hüçlü bir mide koruyucuya başlayın. Ben hem antepsin hem de famodin kullanmıştım iki hafta, yavaş yavaş böyle düzeldi. Çok geçmiş olsun

Merhabalar, kedinin kusmasının o kadar çok farklı sebepleri olabiliyorki. O yüzden mutlaka veterinere götürün. Bende şuan kedimle benzer bir problemi yaşamaktayım.