Dişi Kedi Kısırlaştırma İçin Klinik İstanbul

iremcc

Merhaba dişi kedimi kısırlaştırma için klinik arıyorum annesiz büyüdüğü için gelişimi yaşıtların göre geri ve midesi hassas ayrı mama kullanıyor bu sebepten işinin ehli bir veteriner arıyorum öneriniz varımdır? İstanbuldayız

4 CEVAP

HaydutveNazli

istanbul pendikte yenişehir vet veteriner kliniğinde kısırlaştırdım 3 kedimi de (1i erkek 2si dişi) çok küçükken kısırlaştırdım hatta sonuncuyu 3.5 kg idi problem yaşamadım yara yeri küçücüktü yakalık takılmıyordu

Kadıköy Fikirtepe de pet heal var 7/24 açık bir klinik
Sokakta yardıma ihtiyacı olan canları ve kendi kedimi güvenle emanet edebiliyorum
Hekimleri çok ilgili ve iyi

ilaydacakir

Küçükçekmece tarafındaysanız Sevgi veteriner’i önerebilirim ben kedimi sürekli oraya götürüyorum. Sahibi Sevgi Bey çok ilgili biri

Ahudr

Bağcılar günesli veteriner klinigi irfan bey.Avcılar barış Ulutaş