Kedi Kilosu

Scot

Meraba kedim 2ay 5gunluk kilosu 935gr normalmi sizce bana zayif geliyor.ve sık sık uyuyor normalmi buda.yardimci olirsaniz sevinirim

4 CEVAP

DEMET92

merhaba;
öncelikle çok tatlı bir yavru :) endişe etmeyin kilosu normal ve uyuması da.
yavru olduğu için genelde günde 16-17 saat uyurlar. geceleri hareketli olabiliyorlar.
uyurken rahatsız etmezseniz güzel güzel büyürler :) tedirginliğe kapılıp olumsuz duygularınızı ona yansıtmayın lütfen, bu yavrucaklar Rabbimin işi işte :) sizin psikolojinizi anlayıp etkileniyorlar :) Sağlıklı ve mutlu büyümesini dilerim :)

Scot

Tmm Cok saolun ilk defa baktigim icin tecrubem yok.rahatladim suan tesekkurler

kiwii

Normal bence. Benim bir kedim 1 yaşında 2 kilo

VASVIYE

kilosu da uyuması da çok normal hiç endişe etme ben küçük kedilerim uyurken onları hiç rahatsız etmiyorum bazen de rahatlatıcı bir müzik açıyorum mışıl mışıl uyuyor uyanınca da hiç yerinde durmuyorlar