British Longhair Kedi Tüy Bakımı

MERHABA,
BAZI KEDİLERİN TÜYLERİ ÇOK PARLAK DURUYOR YEDİKLERİNDEN İÇTİKLERİNDEN Mİ YOKSA DIŞARIDAN BİR MÜDAHALE Mİ YAPILIYOR ACABA? BAKIM KREMİ, SPREY VS. GİBİ...

2 CEVAP

meryem_artemis

Mama ve takviyelerden kaynaklı. Yaklaşık 1 ay önce kullandığımız mamayı değiştirdik ve somon yağı kullanmaya başladık. O zamandan beri tüyleri çok daha parlak ve yumuşak.

meryem_artemis

Tabii bir de düzenli taramak lazım. Haftada bir Furminator tarak, diğer günler de normal fırça tarak kullanıyoruz.