Takviye Önerisi Arıyorum: Scottish Fold’da Eklem Ağrısı Ve Obsesif Kompülsif Bozukluk

7 yaşında bir Scottish fold ‘um var. Kedim hiçbir zaman kendini sevdiren bir kedi olmadı. Yavruyken biraz daha insana tahammülü olduğunu söyleyebilirim ama özellikle yakın periyotta en ufak bir dokunmada bile miyavlamaya başlıyor. Acaba derisinde mi bir sorun var diye kontrol ettim fakat gayet sağlıklı görünüyor ki asla kötü bir şey yemez, taramasını da aksatmam yani deride sorun olduğunu düşünmüyorum. Kendini kanatana kadar yalıyor bir de. Bunu da birkaç hafta öncesine kadar fark etmemiştim. Eklem ağrısı olduğundan da hiç şüphem yok çünkü yürürken bazen dengesizleştiğini fark ediyorum. Şehrim doğru düzgün veteriner bakımından kıtlık çekiyor, birçok kez kötü deneyim yaşadık burada veteriner hizmeti açısından, bir de öğrenci olduğum ve aile evinde yaşadığım dolayısıyla şehir dışı veterinere götürmem şu anda biraz zor, en yakın zamanda götüreceğim elbette ancak bu durumu yaşayan diğer bireyleredir sorum, bir takviye kullanıyor musunuz? Şimdilik çocuğumun acısını azaltacak bir şey bir vitamin var mıdır? Cevap yazarsanız çok sevinirim.

1 CEVAP

meryem_artemis

Merhabalar, konu hakkında maalesef bilgim yok ama profilinizde Sivas'ta olduğunuzu gördüm. Daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama dulkadiroğlu veteriner kliniğini önerebilirim size. Hekimler gayet ilgili.