Köpeğim Kocaman Kemik Yuttu

Pikapru

Bizim minik ile oynarken kemik yuttu birden ağzına attı rubik küpün yüzde 60ı falan büyüklüğündeydi kemik. 1 yaşında köpeğim.
Sonra koşmaya çırpınmaya başladı zor nefes alıyordu çok korktum.Şuan kuyruk sallıyor oynuyor nefesi vs normal yuttu galiba.Sindirebilir mi o kemiği sizce ne yapmam gerekiyor buralarda iyi veteriner yok röntgeni olan veteriner bile yok.

1 CEVAP

Korkmaya gerek yok sindirdiği için geçmiş olabilir o olmasa bile dışkı sayesinde kolay bir şekilde çıkacaktır