Merhaba Kedimin Cinsini Bilmiyorum Yardımcı Olabilir Misiniz

Auysal

Kedimi sokakta yarali olarak bulup tedavisini ve asilarini yaptırdım o zaman derdi olduğu için cinsini sormak aklıma gelmedi

12 CEVAP

dollfacepersian

Bence British shorthair olma imkanı yok çünkü yüzü ve burnu uzun. British lerin küçük burnu ve yuvarlak iri kafaları olur. Bebek bence olsa olsa mavi Rus melezi olabilir sadece resimle bakılırsa.
Kesin olarak ırk bilgisini ancak gen testi ile anlayabilirsiniz. Şuan gri kürklü domestic shorthair demek en doğrusu olur bence

dilex

British shorthair :)

KediliBaba

sokakta bulunan kedilerin bellşi başlı bir ırkı yok kısaca kedi başka bir ismi yok sokak kedisi demek istemiyorsanız melez kedi diyebilirsiniz.

Mavi rus bence

cat20

British shorthair olabilir ancak diğer türlerle benzerliği var çünkü britishin tüyleri biraz daha farklı

Tikih

mavi rus kedisine benziyor çok tatlıymış maşallah

KediSORUN

Scottish ve British yavrusu olma ihtimali yüksek

septikbaykus

Mavi rus değil. scotiş yada biritiş

cat20

british ama domestic shorthair de olabilir

LoveAnimals

melez

LoveAnimals

gri diye her kedi safkan olacak diye bir şey yok

Sokakta bulunmuş olması cins olmadığı anlamına gelmez. Sonuçta sokaklar cins kedi kaynıyor. Özellikle mavi rus kedileri sokaklarda çok bulunurlar. Bence kediniz mavi rus kırması. Scottish olması imkansız, British shorthairla da alakası yok.