Kedimin Burnundan Islık Sesi

Istina

Kedim zaman zaman nefes alırken burnundan ıslık sesi cıkarmaya başladı. Bu durumu yaşayan tecrübe eden var mı?

6 CEVAP

poncikellas

burnun da pislik olabilir veya burun delikleri küçük olan ırklarda çıkabiliyor böyle ses hapşırma öksürme yok ise sorun olmaz

sundowndread

kedinizi veterinere gösterin zor nefes almaktan kaynaklı bu sanırım.durdukyere hiçbir kediden bu ses çıkmaz

ssedef28

bizimki de mart ayında sadece gece uyurken birkaç kere öyle ses çıkarmıştı veterinere sorduğumda hava nemlendirici buhar makinesi kullanın değişiklik olmazsa bakarız astımı olabilir demişti. geçti ama artık olmuyor. sizinki uyanıkken de nefes alıp verişinde bir değişiklik varsa bence muayene ettirmenizde fayda var

ssedef28

öyle nefes alırken sesini alıp video çekin veterinerinize gösterin

Istina

veterinerimize gorustuk. oksurme hapsirma burunda akinti baloncuk yoksa önemli durum yok dedi. Nadiren oluyor sonraki sureci izlicem cevap yazanlara tesekkur ederim.

Istina

veterinerimize gorustuk. oksurme hapsirma burunda akinti baloncuk yoksa önemli durum yok dedi. Nadiren oluyor sonraki sureci izlicem cevap yazanlara tesekkur ederim.