Mama Değişimi İçin Çok Acil Karaciğer Rahatsızlığı Sonrası

Willy-Wonka

Merhabalar yaklaşık 20 gün önce kedimin karsciğer enzimler yüksek çıkmıştı ama halsizlik kusma belirtileri vardı sadece yani düşürülemeyecek derecede değildi değerleri. 2 sene sanabelle kısır kedi maması kullandık yüksek protein oranına sahipti. 1 gece klinikte yattı serum ve takviyeler aldı. Daha sonra Hills L/D care mamaya geçtik hepatiale forte de kullanıyor hiç aksatmadan. Tüm şikayetlerimiz bitti hiçbir sorunu yok şuan iştahı çok güzel hiç kusmadı vs. Mama değişimi yapacağım başka bir vete danıştım yukarda saydığım işlemleri ilaçları mamayı bana 16 bin tl ye kakalayan vete bir daha gitmeyeceğim. Başka sorduğum vet de yine yüksek kalite mamaya dönebilir advance hills gibi dedi ama ben yine de protein oranlarından çekiniyorum. Pro plan çok mu alt segment bir mama olur? Siz neler kullanıyorsunuz

5 CEVAP

Ben kalp hastası kedime Royal Canin yavru olandan veriyordum. Kalbindeki delik büyüdüğü için dün yaşama veda etti. Mamalarını diğer iki sokaktan aldığım kedilerim yiyor. Biz memnun kalmıştık. Bence Royal Canin de iyidir. Bir zamanlar bu sitede numuneler satılıyordu. şimdi tester kalmadı kediler için. Alıp deneyin derdim ama yeniden tester getirmez oldular.

Jdjs

Sanabelle iyi bir markadır aslında böbrek için olan düşük proteinlisi var proplan iki kedim için kullanmıştım ve hiç memnun kalmadım açıkcası idrar problemi yaşadık bide protein oranı 40 tı sanırım benim kedimde karaciğer hastası virbac gibi iyi bir mama yrmesinr rağmen değerleri kötü çıkmıştı protien oranı etkiliyor sanırım böbrek mamalarına bakabilirsiniz protrin oranları düşük oluyor diğer mamalara göre

Optimeal
Sanabelle
Exclusion
Happy Cat
Van Cat
Hills
Animal World
Anatolian deneyebilirsiniz

bunların yanında bir de nature's variety çok güzel bir mama deneyebilirsiniz

sunnyv

Mamanın yanında yeniçağ veteriner ecza markasının kedilere özel Lipozomal Glutatyon macun ürününü bulursanız kullanmanızı tavsiye ederim. Bulması zor ama karaciğer hücrelerini koruyor karaciğer hastalıklarında ve sağlığının korunmasında çok faydalı.