Kedinin Gözü Kısık Mavi Ve Cam Gibi Kör Mü Oldu

perihanim

Babamın sokakta beslediği bir kedi var. Bir süredir zaten kötü yürüyüşü değişik keyfi yok rengi soluk. Gözü kısıktı bugün fark ettik cam gibi olmuş ve mavimsi bir renk kör mü oldu ne yapabiliriz

3 CEVAP

MonikaveTori

Yürüyüşü falan değişikse nörolojik fip olma ihtimali var. Körlük de başladıysa fip olabileceğini düşünüyorum. Acilen bi veterinere danışın.

Lilibeth

Büyük ihtimal fip olmuş, fipin belirtilerini ve eidd kapsüllerini bi araştırın

Lilibeth

Durumu kritiktir o haldeyse, ölümcül bi hastalık çünkü. Vakit kaybetmeyin