Erkek Kedimin Dişi Kedime Zorbalık Yapması

Lokumhn

İki kedim var. Biri dişi biri erkek, ikisi de 2 yaşında.
Erkek olan kedim benimle uyumayı seviyor ve yatağımı sahiplenmiş vaziyette. Kız olanı asla yatağıma çıkartmıyor. Çıksa bilw hemen indiriyor onu. Bir zor kullanarak. Bu durum böyle devam etsin istemiyorum. Dişi kedim de çıkmalı yatağıma. Dişi olan garibim de hep yakınımda ama sandalye de ya da halının üzerinde yatıyor. Öteki kral gibi yatağa kuruluyor. Bu duruma üzülüyorum.
Erkek olaba kızıp biraz sesimi yükseltiyorum böyle yaptığında ama aynı tas aynı hamam. Kız alıştı artık yatağıma hiç çıkmıyor. Kendim çıkarsam da hemen iniyor aşağı :(

1 CEVAP

aslihan_e

Kısır değilse kısırlaştırın öncelikle, agresifliğinde azalma olur.