Kedi İdrar Proplemi

Jdjs

Kedimin idrar problemi asla geçmiyor urinovet takviye veriyoruz virbac u1 mamalar yerken böbrekte kum oluşmuş nasıl oldu anlamıyorum idrarı aşırı kokulu ve hep bir damla kırmızılık oluyor her şeyi denedim napabilirim başına gelen varmı

3 CEVAP

poncikellas

su içmediği için. benim kedim henüz 2 aylıkken kan işedi veteriner su içmediği için dedi su tüketimi fazla olduğunda düzeldi şuan da 9 aylık erkek bir kedi evin işemedik yeri kalmadı kzıgınlıktan sanıyorlardı ama kristalleşme varmış idrar kesesinde bizde hills c /d vet maması kullanıyoruz takviye ile beraber pek düzelme göremedik yine su tüketmemesinden oldu sürekli taze su istiyor sık sık suyunu yenileyin eğer devam ederse idrarında tıkanıklık olur kısırlaştırılmış kedi ise ona uygun mama kullanın genel olarak bu problemler yetersiz beslenme ve su içmemelerinden oluyor maması ona iyi gelmiyor olabilir

Ahudr

Mama olarak hills üriner deneyin.Uriner yaş mamaya da royal canin mama olabilir belirli araliklarla maydonoz dograyin veya suyunu katin ayrica yine belirli araliklarla ev yapimi yogurt suyu verin az miktarlarda ve farkli veterinerlere de gorunun.Cok gecmis olsun sifalar dilerim

Ahudr

Ayrica YNC uriner macununu da feneyin ama mumkunse internetten degilde veteriner kliniginden alın