Evime Köpek Alıcam Ne Cins Almalıyım ?

kars

Anket

Rotweiller
(3 oy)
Golden Retriever
(14 oy)
Alman Kurdu
(4 oy)
chiahuahu
(7 oy)
Toplam (28 oy)

Merhabalar,Çok yakındayeni eve taşınıcaz ve bir köpek ırkı alıcam yaşım 12.Sevimli sevecen,herkesle iyi anlaşan,zeki birköpek istiyorum.

20 CEVAP

izzy

Sokaktan bir can al veterinere götürür mis gibi temizlersin al sana ömrü boyu minnet bakışı atacak bir can

izzy

Öncelikle kendini biraz anlamalısın kopecigine ne kadar ilgi gosterebileceksin yasam alanın nasıl kalabalık mi ailen bina mi bahçeli bir eve mi geçiyorsunuz küçük ırkmi büyük ırk mı istiyorsun evde kirkan olurmu

kars

köpeğimle bayağı ilgilenirim.Biraz kalabalık.Binaya geçiyoruz kira değil

rabia423

benc cuvava en iyisi anlaşılan kediniz var küçükleri ii anlasır

rabia423

benc cuvava en iyisi anlaşılan kediniz var küçükleri ii anlasır

defne

Bence hangi köpek sana uygunsa ve onun yaşayacağı yere uygunsa o köpeği al...

kars

Evet evde 2 yaşında bombay kırması tekir var.Chiahua kedimle anlaşırmı sizcede ?

kars

Evet evde 2 yaşında bombay kırması tekir var.Chiahua kedimle anlaşırmı sizcede ?
SİBİRYA KURDUDA DÜŞÜNÜYORUM

endofbeauty

Bence "bu irk kediler ile anlasir bunlar degil" gibi bisey yok. Bak bende PitBull var, her insan ile her hayvan ile anlasiyor. Onemli plan yavru olmasi. Yavru iken daha iyi alisir herseye/herkeze. Ilk kopeginiz Ise golden yada Labrador tercih ederim. Ama lutfen satin almayin. Sahiplenin.

kars

sahiplenicem zaten petshoplardan nefret ediyorum.Aslında haklısın yavru iken alıcam tavsiyen için teşekkür ederim.

Mftcm

Beagle al bence

kars

Herkesin yorumları için teşekkür ederim.

Kesinlikle golden retriever

Havanese_Siri

bichon cinslerinden birini alın (bichon frise, havanese, maltese, coton de tulear, bolognese, lowchen)

Duman14

ilk köpek için husky çok ağır 12 yaşındasın ve liderlik özelliğini iyi kavraman gerekir bence yavru golden al