Kedimin Diş Etleri Kırmızı Ve Ağızı Çok Kokuyor

rammercan

Merhabalar kedim 6 aylık ve ağızı çok kokuyor veterinere gittik diş dökülme zamanı normal bu dedi diş etleride kırmızı renkte idi dişleri ağrıyabilir dedi olmadı onun için bi ilaç var onu al devam ederse antibiyotik tedavi uygulayalım dedi siz bu durumu yasadınızmı normal mi?

1 CEVAP

bibi08

ben andorex sprey kullandım ağız problemleri için ama siz yinede vet hekiminize danışın evet diş çıkaracakları zaman da kızarıyor birde ağız içi hijyeni önemli fırçalamaya alıştırmanız gerekiyor küçükken alışınca daha iyi oluyor ilerleyen zamanlar için