Kısırlaştırma Sonrası Kedi Davranışları

**Merhaba patiseverler :) Salı günü yani 4 gün önce kızımı kısırlaştırdım ilk 2 gün mama yemesi davranışları falan gayet iyiydi fakat dün ve bugün saatlerce evinin içinde uyuyor asla çıkmıyor mama su yiyip içmiyor akşam ve sabah elime yedirmeye çalıştım ama kafasını çevirdi hep :( İlk zamanlar iyiyken birden böyle olması normal mı acaba lütfen yardımcı olur musunuz? 🙏🏻🥺
*

2 CEVAP

Yok hayır bugün veterinere pansumana gitti gayet iyi dikişi fakat o da ameliyat sonrası zıbından dolayı sıkıldığı için böyle yapıyor olabilir dedi :( 2 gün gözlemleyip değişme olmazsa tekrar götüreceğim:(

ssedef28

merhaba dikiş yeri enfeksiyon kapmış olabilir mi şişlik akıntı vs var mı?