Mastit Gecer Mi

edmrcglu

arkadaslar sokak kedisi gelip dogurmustu demistim ilani var hatta sahiplenmek isterseniz bakabilirsiniz
anne üç gün kaybolmuştu kizginliga girmis sanirim sonra geri geldi yine cocuklarinin yanina bugun fark ettik memesinin biri sismis sert mastit bugün antibiyotik iğne yapildi beş gün devam ancak sert olduğu icin fark etmekte geç mi kaldik iyileşir mi daha önce yasayam var mi acaba surecte yardımcı olabilirse sevinirim

3 CEVAP

Catsusam

Merhaba;

Daha önce arkadaşımın evde bakılan kedisi aynı durumu yaşamıştı. Onlar poşetli papatya çayı aldılar. Ilık su ile yumuşatıp memelerine masaj yaptılar. Asla pamuk kullanılmayacak. Veterinerleri önermişti, işe yaradı. Sizinkisinde durum daha ilerlemiş sanırım. Ama bence geçer. Çok geçmiş olsun.

edmrcglu

evet tüm memelere sıçramış.. indi baya cok hafif top şeklinde sertlik geliyor hala ona bir şey yapamadım umarım gecirebilmisizdir ama ilk antibiyotikten itibaren rahatladı hayvan cok acı çekiyormuş 😔

edmrcglu

cok tesekkurler 🙏