Üstüne Tam Basamıyor?

yaseminece

2 aylık miniğim ön sağ patisinin üzerine tam basamıyor.Ama bağırma miyavlama yerinde duramama gibi şeyler yok.Ben evde yokken bi yere sıkıştırdı bir şey oldu sanırım.Topallıyor ama diğer eliyle karışlastırdıgıımda şekil değişikliği yok.Elimle yokladım,herhangi bir boşluk da yok.Sadece hafif şişlik var.Kırık olsa durmadan acı içinde miyavlar mıydı?Bu yazdıklarıma göre buna burkulma diyebilir miyiz?

3 CEVAP

aleynacamgoz

Anlattıklarınıza göre burkulma incinme tarzı bi şey bencede ama bence yine de bi veteriner görsün gerekirse röntgen çeksin başka bi şey varsa da erken teşhis olur en azından geçmiş olsun

cngzhnhh

Aleyna merham surulur normalde igne yapalim derlerse iyi düşün. Zamanla duzelir merhem surunce gecmis olsun

Ben incindiğini ve burkulduğunu düşünüyorum kırık olmasa bile siz yinede veterinere götürürseniz tam teşhis koyacaktır geçmiş olsun