Mama Önerisi Alabilir Miyim? Yavru

bibi08

arkadaslar merhaba benim 7 aylık erkek kedim tavuga karşı alerjisi olduğunu düşünüyorum vt hekim ile diyet mama kullandık şuan baya düzeldi önceden nd ocean kullanıyordum yavru ama artık butcem yetmiyor birde kedimin bu mamayı sevmediğini farkettim evet içeriği gerçekten çok güzel ve temiz ama yine de tavsiye isteyeceğim sizlerden 🙏🏻 somonlu devam etmek istedim ama piyasada pek rastlayamadım bir arkadastan nutri feline markasını duydum brit care de içeriği güzel ama pek çok kediyi ishal yaptığını söyleyen de var sizin tavsiyeleriniz nelerdir onları da değerlendirmek isterim

17 CEVAP

bibi08

mantar değil şuan çok şükür daha iyi ama vt tavuklu kullanmasın dedi yine de deneyeceğim teşekkür ederim

bibi08

evet ya çok yaramaz valla ama onun yaramazligina alistim durgun olunca bisey mi oldu diyorum bir de kantaron yağı sürünce ne kadar sürede emiyordu sizinki hatirliyor musunuz