Arkadaşlar Kedimin Sırtındaki Tüylerinin Belirli Bir Kısmı Matlaştı Sizce Neden Olabilir?

gozdeyilmaz

Kedilerimizden bir tanesinde böyle bir durum yaşıyoruz ne yazik ki sırtındaki tüylerin bir kısmı böyle mat kuru gibi oldu sizce neden olabilir? Dişi kısır mama olarak hills yiyor 5-6 ay kadar önce nd'den geçiş yaptık

1 CEVAP

Baykusbey

Bizimde öyleydi somonlu mamaya geçtim ayrıca tüy döküm zamanı geldi kötü tüylerinin hepsimi döktü nerdeyse şimdi pamuk gibi oldu sizinde ya mamadan yada tüy dökümü zamanı geldiğinde dökerekte düzelebilir