Erkek Kedimi Kısırlaştırdım, İdrar Kaçırıyor, Enfeksiyon Oluşur Mu?

eyn06

Erkek kedimi kısırlaştırdım, işlem başarılı bi şekilde bitti ve eve geldik ancak evde idrar kaçırmaya başladı. Normal bi durum olduğunu biliyorum ancak bu idrarın enfeksiyona neden olmasından korkuyorum çünkü büyük ihtimalle ameliyat bölgesine de idrar geliyor. Veterinerimiz antibiyotiklerini verdi ancak bölgeyi temizlememiz için bir şey vermedi. Ne yapacağım bilemedim.

1 CEVAP

Mslna01

Bunu veteriner hekime sorsanız çok daha iyi olacaktır