Yavru Kedim İçin İçeriği En İyi Olan Yaş Mama Hangisi

Merhabalar
9 gün sonra kedim 3 aylık olacak. Yaş mama olarak purina gourmet gold vermiştim ama içeriği kötü diye duydum, doğru mudur bilmiyorum ama hangi marka yaş mama kedimin sağlığı için iyi gelir?

6 CEVAP

Emirrckr

Schesir,Acana,Gimcat,Nutri Feline,Animonda Carny(ocean serisi)..
Gibi yaş mama markalarını tercih ederseniz kedinizin sağlığı için en doğru tercih olur.
Özellikle Schesir hem çeşitlilik hem içerik bakımından dört dörtlük.
Zaten bir kez deneyin farkı göreceksiniz.

Emirrckr

Birde son zamanlarda duyunca almıştık,adını doğru yazamayabilirim Princess galiba.
Bu markanın da yaş mamaları güzel.
Üstelik daha ekonomik.Saklama koşulları da güzel.
Tabiki bir Schesir etmez ama Schesir bütçemi aşar derseniz ona da bakabilirsiniz,bilginiz olsun.

Optimeal yaş mama deneyebilirsiniz

GzdeAkbuz

Plaisir, Nutri feline, kito, vets plus, bozita, mera.

erhan354

Merhaba , kesinlikle schesir kullanmalısınız, içeriği daha güzel ve temiz bir yaş mama ben henüz görmedim

Mslna01

Evde yapabileceğiniz yaş mamalar en **********lardir