Sizce Bu Kedinin Türü Nedir?

elfelyaf

bu kedicik maalesef sokağa atılmış. Dışarda ilgilenmeye çalışıyoruz. Cinsini merak ettik. Çok güzel bir kedi 💚

13 CEVAP

aslihan_e

Bence de Norveç orman kedisi. Arkadaşlar Norveç orman kedisi diyelim bu kediye. Konu sahibi sorana da öyle söylesin. O zaman kedi herkesin gözünde daha kıymetli oluyor. Daha güzel beslerler.

Sezgek

Dümdüz tekir ama siz cins olduğu için sahiplenmeyi düşünüyorsanız sizi mi kıracağız Norveç orman kedisi olsun :)

Cennet29

İnsanlarda öyle bi güzellik algısı oluşmuş ki. Güzel olan her kediyi cins zannediyorlar. Tekir kediler böyle güzel olamıyo mu sanılıyo 😁 uzun tüylü bir tekir bu fotodaki. Tekirlerde zümrüt gözlü uzun tüylü oluyo bu nadir olan bi durum değil. Sokaklar güzel tekir kedilerle dolu.

Tekir

Cennet29

Sezgek'e katılıyorum 😁😂😂😂

Emirrckr

Medium hair tekir gibi duruyor.

elfelyaf

Cevaplarınız için teşekkürler dün biraz araştırdım bence bu kedi tekir değil de Norveç orman kedisi. Uzun tüylü. Gözleri zümrüt.

elfelyaf

Cevaplarınız için teşekkürler dün biraz araştırdım bence bu kedi tekir değil de Norveç orman kedisi. Uzun tüylü. Gözleri zümrüt.

Fistik23

Tekir kedi ama aşırı tatlı benim kedide tekir

Gokmen6774

tekir net.

Gokmen6774

düzeltiyorum norveç orman

Gokmen6774

düzeltiyorum norveç orman

elfelyaf

Ya bir kere “dümdüz tekir” diye bir şey yok. Tekir de bir kedi türü ve onlar da gayet güzeller. Tekirler daha kısa tüylü oluyor diye bu kediye Norveç orman kedisi gibi duruyor dedim belki de vardır medium hair tekir diye bir tür de. Çok güzel bir kedi diyorum cinsse sahiplecekseniz cins diyelim diyorsunuz. Sahiplenme durumum olsa buraya yazıp sizin yorumunuz üzerine mi sahipleneceğim. Bu kedicik sokağa atılmış, ayağını kırmış. Tedavide şu an. Yuva arıyor. Sahiplenmek isteyen olursa…