İzmir De Olupda Veteriner Tavsiyesi

Selenmor

İzmir'de bana uygun fiyatlı veteriner tavsiyesi verebilcek olan var mı lütfen

15 CEVAP

dollfacepersian

İzmir'de değilim ama Alfa Veteriner Kliniği'ni tavsiye ederim.Hipder'in(hayvanlar için projeler derneği) veterineri ve kurtarılan en kötü durumdaku hayvanları bile güzelce tedavi edip sağlığına kavuşturuyorlar. İzmir'de olsam giderdim kesinlikle:)

Selenmor

Bana biraz uzak kalıyor kendi arabamda yok Gaziemir bana en yakın oralardan biliyor musunuz ? Fiyat konusunda da uygun olması önemli benim için

Selenmor

Teşekkür ederim bı araştırayım

dollfacepersian

@Selenmor

Anliyorum,tek bildiğim veterineri önerdim valla,İzmir'i de hiç bilmiyorum:( Umarım size yakın hayvan sever, vicdanlı bir veteriner bulabilirsiniz:)

Selenmor

İnşallah çok teşekkür ederim :)

HandeHera

Gaziemirde oturuyorum ve Gazi veteriner kliniği oldukça profesyonel tavsiye ederim

cngzhnhh

Merhaba. Konak fuar veterinerligi ucretsiz yapiyor. Bizde baya bi kedi oldugu icin ucretsiz yaptilar asilari kisirlastirilmasi vs.

cngzhnhh

Msj attim

Roza23

Bostanlida cat&dog ve bornovada çağdaş var gönül rahatlığıyla teslim ediyorum yavrularimi

Selenmor

Dollfacepesian@ Öneriniz için sağolun fakat benden 22 km uzaklıkta ve taksiyle bu toplu taşıma aracıyla 1,5 2 saati bulur sadece gidiş oğluma bu kadar yolu sadece taşıma kabında çektirmek istemiyorum birazda ürkek kendisi daha yakın bir yer bakacağım artık :)

Selenmor

Aşı fiyatı olarak veya muayene ücretli mi bir bilginiz var mı acaba

HandeHera

Ben aşıları 80 tlye yaptırıyorum ama şöyle diyim 2 veterinere daha gittim gaziemirde onlarda aynı fiyattı ama çok hayvansever işini iyi yapan bi klinik

Selenmor

Hmm anladım elziye zeval olmaz diyerek yaptiricaz artık ortalama fiyat öyleyse yapacak bişey yok :)) teşekkür ederim cevap için

cngzhnhh

Merhaba. Konak fuat veterinerligi ucretsiz yapiyor. Bizde baya bi kedi oldugu icin ucretsiz yaptilar asilari kisirlastirilmasi vs.

Selenmor

Aa öyle mi nasıl yani biraz bahseder misiniz acaba zahmet olmazsa :)