Kedimin Yavruları Öldü Acil Yardım

didemuysl

Merhaba kedimin 2 gün önce 4 tane yavrusu olmuştu ilk doğumuydu 2 tanesi ilk gün öldü diğer ikiside bu sabah ölmüş kedim evde deli gibi yavrularını arıyor onu oyalamaya çalışıyorum oyun oynatıyorum daha fazla ilgi ve sevgi gösteriyorum ama hep peşimde yavrularını ister gibi ne yapabilirim bunun için kedime arkadaş veya yavru kedi sahiplenmeyi düşündüm nasıl olur acaba kedimin psikolojikmen bunalıma girmesinden de korkuyorum ne yapabilirim lütfen yardım edin.😓

4 CEVAP

Ahudr

Evet uzun bir süre arayacak maalesef kesinlikle süt anne aranan yavrulardan bir tane sahiplenmeyi deneyin

Emirrckr

Merhabalar,
Bu aralar çokça süt anne arayan bebek oluyor.
Bence şehrinizin derneklerine bunu bildirin size yardımcı olurlar.
Hem anne kedinizin sütleri birikmez hem de bir veya birkaç cana annelik yapıp hayata tutundurur.

gamzegumus1

Evet bir yavru sahiplenebilirsiniz. Çünkü kedinizin masdit olma ihtimali de var. Çok geçmiş olsun

gamzegumus1

Evet bir yavru sahiplenebilirsiniz. Çünkü kedinizin masdit olma ihtimali de var. Çok geçmiş olsun