Thy İle Uçuşlarda Aşı Karnesi Sırası Bekleniyor Mu

OzlemCeylan

Merhaba benim yarın uçuşum var ve kedimle ilk yolculuğum olacak. Karma, kuduz, iç dis, çip ve taşımaya uygun ölçülerde çanta herşeyi tamam. Fakat bir soruya gelen cevapta fotokobi çektirin demisler, zaman açısından avantajlı oluyormuş. Deneyimlerinizi paylaşır misiniz

3 CEVAP

Sezgek

Yooo herhangi bir sıra beklemiyorsunuz check in yaparken karnesini gösteriyorsunuz bakıyorlar be geçiyorsunuz yani kedinizin için ekstra bekleme süresi yok sadece İstanbul hava limanına özgü evcil hayvanı olanlar için ayrı check in gişesi var onu sorabilirsiniz diğer havalimanlarında rastlamadım ama İstanbul’da öyle bir durum yaşadım iyi yolculuklar

Sezgek

Yooo herhangi bir sıra beklemiyorsunuz check in yaparken karnesini gösteriyorsunuz bakıyorlar be geçiyorsunuz yani kedinizin için ekstra bekleme süresi yok sadece İstanbul hava limanına özgü evcil hayvanı olanlar için ayrı check in gişesi var onu sorabilirsiniz diğer havalimanlarında rastlamadım ama İstanbul’da öyle bir durum yaşadım iyi yolculuklar

OzlemCeylan

Çok teşekkür ederim bende şu an havaalnindayim hiç korktuğum gibi olmadi