Kısır Kedilerim İçin Tüy Dökülmesine İyi Gelen Mama

suzangler

İki tane tekir kısır dombiş kedim var. Hiçbir sağlık problemleri yok, düzenli malt veriyorum, düzenli somon yağı verdim bitince tüy dökülmesi için çok övülen bir vitamin damlatmaya başladım. Düzenli taramama da rağmen hala inanılmaz tüy döküyorlar. Anormal derece tüyler havada uçuşuyor dokunduğum anda ellerim tüy :( Proplan somonlu kullanıyorduk yine döküyordu, mystic falan verdim ara ara bütçem doğrultusunda bi ara bi değişiklik olmadı. En çok önereceğiniz mama nedir tüy dökülmesi konusunda? nd kısırlaştırılmış somonlu kedi mamasını alıp denemek istiyorum yorumları oldukça iyiydi. tavsiyelere açığım

1 CEVAP

ssedef28

benim kedimin tüyleri hiçbi zaman çok dökülmedi ama royal canin kullanırken tüy dökülmesinin ne olduğunu görmüştüm :D şu an acana wild prairie yiyor tüyleri hiç dökülmüyor tarayınca bile fırçada toplam belki 15-20 tane tüy oluyodur. hiç taramam o yüzden 1 senede belki 2-3 kere taramışımdır