Kedimin Mutsuz Olmasını Nasıl Önlerim

Sulemiss

Arkadaşlar kedimi aldığımda üni son sınıftım bu sene işe başladım ayrı eve çıktım evim 1+1 annemlerin evi 3+1 büyük geniş evde 2 kedi var annem kedimi bana yollamak istiyor. Tekir biraz oyuncu 2.5 yasında yanıma alacağım ama ev diğer eve göre küçük giriş katta diğerinde yüksek katta manzara izliyordu bu evde öyle bi manzara yok önümde bina var günde 12 saat çalışıyorum 1 gündüz bi gece 2 izin yapıyorum kedimin doğal olarak sıkılacağını düşünüyorum evde onun için nasıl bir alan hazırlayabilirim ben yokken sıkıntısını nasıl özleyebilirim nasıl mutlu edebilirim şuan olduğu ev güzel ama almak zorundayım çokta özledim bu konu hskkında bana fikir verebilir misiniz

2 CEVAP

Sevilayyyyy

Ben de aynı durumu yaşıyorum hatta bu soruyu ben de sormuştum. Evde olmadığınız zaman oyuncaklarını ortalığa koyun. Bir şekilde hava almasını, dışarıyı izlemesini sağlayın hiç yoktan iyidir. Diğer kediyi de yanına alırsanız sıkılmasını önlemiş olursunuz anlaşıyorlarsa tabii. Tekir zaten her türlü oynayacak bir şeyler bulur diye düşünüyorum. Evde olduğunuz zamanlarda da siz oynatın. Yani önerilerim bunlar ben de bunları yapıyorum. Aklınıza daha iyi şeyler gelirse siz de bana yazarsanız sevinirim.

Emirrckr

Kediler alana çok takılmazlar,
Elbette manzara izlemeyi özleyebilir ama yeni evinde de ona bol oyuncaklı bir ortam kurabilirsiniz.
İki kedim var demişsiniz eğer ikisi iyi anlaşıyorsa ikisini birden getirebilirsiniz.
En azından siz yokken ikisi oynar ve can sıkılmasının önüne geçilmiş olur.