Mama Konusunda Tecrübelerinize İhtiyacım Var

Selenmor

Hangi mama daha iyi acaba saydıklarım içerisinde Bozita proline Prochoice Trendline Reflex Ve bunlardan asla kullanma dediğiniz varmı

20 CEVAP

dollfacepersian

Pro Choice ve Bozita olabilir bence.
Reflex ve Trendline kullanmamanız çok daha iyi olur

septikbaykus

pro plan almayın. golosi ve matisse alın yada daha iyisini alcam derseniz acana nd orijen

Derdedermanim

Bunları ufak kağıt bardaklara piştikten sonra koyup buzlukta saklıyabilirsiniz böylece her lazım olduğunda sıcak su dolu bir kasede benmari usulü çözdürüp verebilirsiniz birde ben kendime gereksiz bir harcama yapmıyorum kedilerime harcıyorum hatta gişyicek doğru düdrüst kıyafet almadım yazlık geçen senekilerle idare ediyorum kendime cimri kedime cömert olmaya çalışıyorum :) beslenme önemli kıyafetin ömrü kısa çünki...

iozksn

Ben bizim ufaklığa ProChoice ile başladım kuru mamaya, Veteriner önermişti. 2 kg için 40 TL vermiştim. Sonradan Bonacibo'nun daha uygun fiyatlı olduğunu gördüm (2 kg için 26,50, kargo dahil) ve denemeye karar verdim. ProChoice paketine baktığımda üreticisinin Bonacibo'nun üreticisi ile aynı olduğunu gördüm. Bizim Fıstık sanki hiç maması değişmemiş gibi aynen yemeğe devam etti :) Herhangi bir ters etki de görmedim, tavsiye ederim.

Derdedermanim

Hiç birini kullanmayın

Buyrun bu matisse içeriğinin birkısmi bunların hepsinden iyi olduğu halde;

Kurutulmuş Balıketi Somon Min. 10
Ton Min. 10
Kurutulmuş Tavuk Eti
Pirinç
*Mısır *
Tavuk Yağı
Dijest
Kurutulmuş Pancar Posası
Balık Yağı
Bitkisel Yağ
Mısır Glüteni
Mısır
pirinç
pancar posası var içerisinde ve et oranları gördüğünüz gibi ne kadar düşük yani dolgu olsun diye ıvır zıvır bir etcile verilmesi mümkün olmuyan şeyler...
Tahılsız mama kullanın nd alın en azından.

cngzhnhh

Trendline protein olarak dusuk olabilir. Mico ve mto mamalari uygun fiyatli

septikbaykus

Pro choice i bendeki 1 anne ve 5 yavru için 1.5 aydır kullanıyorum. yer yemez tuvalete götürüyo :)

aysegunerr

Evet ben de ProChoice kullanıyorum. Çok tuvalete gidiyorlar ve tuvaletleri çok kötü kokuyor. Daha önce Golosi kullanıyordum, böyle kötü kokmuyordu tuvaletleri.

septikbaykus

Kuzu içeriğinden olabilirmi acaba ?

Heathcliff

Trendline ve Pro line az bütçeniz var ve sokak hayvanlarını besleyecekseniz verilebilir Reflex i ev kedinize kısa süreliğine kullanabilirsiniz ben kullandım bir sorununu görmedim Pro Choice orta veya orta-iyi kalite denebilecek bir mama ama yaş mama ve diğer besinlerle desteklenmeli bence Pro Choice ile aynı kalitede olduğunu düşündüğüm Bonacibo yu da düşünebilirsiniz şuan Bonacibo kullanıyorum ve memnunum.

Reflex mamayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pro Choice orta segment mamalar içerisinde en kalitelisidir.

Selenmor

Hmm bonacibo yu da denemem de fayda var o zaman çok teşekkürler :))

Selenmor

Bende prochoice düşünmüştüm teşekkürler :)

Selenmor

Hmm şuan prochoice aldım fakat bittiğinde bir de proplan denicem 800 gram 27 TL ydi sanırım eğer begenirsek ona devam ederiz

Selenmor

Olabilir de bilmiyorum tam