Kayseri'de Kedi Kısırlaştırma

yumi633

11 aylık erkek Kedimle ailemin yanına geldik ama evde kısır olmayan dişi kedi var evde sesten kokudan duramıyoruz. Misafir olarak geldiğim için de çok sıkıntı yaşıyorum buradayken kısırlaştırmak zorunda kalıcam sanırım. Daha önce erkek/dişi kedisini kısırlaştırmış ve güvenilir olduğunu düşündüğünüz bir veteriner var mı ve fiyatı neydi acaba çok zor durumdayım.
Kedim Corona taşıyor bağışıklığının baskılanması çok riskli onun için üstelik

3 CEVAP

Veranifer

Biz kedimizi kisir sahiplendim fakat 2 arkaasim kedilerini kayseri parkin tam karsisinda bir veterinerde kisirlastirdiklarini soylediler cok ilgiliymisler bir arayin bilgi alin isterseniz

sophiee

Kısırlaştırma yaptırmadık henüz ama ilk aşısından beri hep animal veteriner e gidiyoruz. Çok ilgililer. Barış Manço parkı karşısında.

Edaaaa

Fakültede 150 TL ye yapiyolar. Klinik daha çok alir