Kedim Yine Hamile

Busrab

Arkadaslar merhaba kedim martta dogum yapmisti ilk dogumuydu 2 yavrusu oldu ben hem anneye hem yavrulara bakiyorum, kedimi kisirlastirmak icin 60gunun dolmasini bekliyordum ki gecen ay evde olmadigim bir gun kedim kacmis birkac saat sonra eve getirdim ve suan yine hamile sanirim bu sefer 2den fazla doguracak. 1. Sorunum yeni dogurdugu yavrularla büyükler ayni ortamda yasayabilir mi? 4 aylik olacaklar yavrulara zarar verirler mi? Anne kedi kucukleri korumak icin buyuklere zarar verir mi? 2. Sorunum ise benim icin sorun yok ama evdekiler 3 kediden bile rahatsizken daha fazlasina sicak bakmiyorlar. Yeni yavrulari sahiplendirmek icin uygun zaman ne zaman? Buyukleri sahiplendirmek istemiyorum cunku ;(

7 CEVAP

Yavrular 2aylık olunca sahiplendirebilirsiniz
Kediler annesini kıskanabiliyor
Anne asla yavrusuna zarar vermeZ!!

Yavrular 2aylık olunca sahiplendirebilirsiniz
Kediler annesini kıskanabiliyor
Anne asla yavrusuna zarar vermeZ!!

zehraaozlu

2 aya yakın anne sütü emmeleri gerekiyor yavruların

Busrab

Peki 4aylik kediler yeni doganlara zarar verebilir mi?

aslihan_e

Anne yavrusuna zarar vermez mi

aslihan_e

Bizim bir sürü kedimiz oldu ve hiçbir kedim de sütten kestikten sonra yavrusunu kovmamazlık yapmadı. Eskileri gördüğü yerde cırmalayıp kaçarlar.

aslihan_e

4 aylık kediler alıştıktan sonra yavrulara zarar vermezler. Hatta biraz büyüyünce onlarla oynarlar.