En İyi Kedi Göz Temizleme Solüsyonu Hangisi?

sunnyv

Hipet kullandık ama güzel temizlemiyor. Sizce en iyi temizleyen ve kedinin gözüne zararı olmayan solüsyon hangisi? Siyah çay da kullanıyorum ama özellikle göz temizleme için iyi bir ürün varsa denemek isterim.

4 CEVAP

Damlacatlover

virbac göz temizleme solüsyonu güzeldir . Veteriner kliniklerinde bulabilirsiniz.

Gokmen6774

siyah çayı nasıl kullanıyorsunuz

ılık çayı pamuğa batırıp göz temizliği yapabilirsiniz

sunnyv

@Damlacatlover sana ne kadar teşekkür etsem az gerçekten. bypetvetten söyledim hemen geldi harika temizledi kirpik diplerinde hiç temizlenemeyen kahverengi tozumsu şeyler vardı onlar bile gitti. Gözleri parlıyor ve tertemiz. Çok teşekkür ederim. Çok ama çok teşekkürler