Kedim Kumuna Tuvaletini Yapmıyor.

Merhabalar kedim kadife 1 haftalık kızgınlık sürecinde kokusunu bırakmak için tuvaletini odanın kenarına yapıyordu. Sanırım oraya alıştı tuvaletine girmiyor küçük tuvaletini hala odanın kenarına yapıyor bunu engellemek için neler yapmam lazım ?

5 CEVAP

aysenurkusan1

kedi kumu kullanıyorsanız farklı kokulu kum deneyebilirsiniz onu çekmesi için

cat20

kızgınlık döneminde mi yapıyor bunları

cat20

eğer bu durumdan rahatsızsan kısırlaştır ama bence kısrlaştırmamalısın

sophiee

Sadece o bölgeye yapıyorsa sirkeli suyla silip oraya ara ara kolonya dökebilirisiniz.

Kızgınlık dönemi bitti ama gene devam ediyor kum dışına yapmaya. Kumu o bölgeye de koydum bugün sonucu göreceğim. sirkeli su ve kolonyayı deneyeyim bi o zaman. Kısırlaştırma için veteriner hemen olmaz dedi kızgınlığı geçince olurmuş.teşekkürler hepinize