Sedapet Sonrası 3. Göz Kapagi Ne Zaman Gecer

OzlemCeylan

Merhaba bu sabah 12.30 da ucusumuz vardı saat 10da sedapet icirdik kedim kendine geldi uyandı fakat gözünde hala yariya kadar düzelmiş 3. Göz kapağı var tahmini tüm etkileri ne zaman gider vucudundan

3 CEVAP

Misislama

Veteriner 6-8 saat demişti ben kilosuna göre az vermiş olmama ragmen 6 saat etki etti.Kediden kediye göre de değişir tabi

Misislama

Veteriner 6-8 saat demişti ben kilosuna göre az vermiş olmama ragmen 6 saat etki etti.Kediden kediye göre de değişir tabi

OzlemCeylan

Teşekkür ederim