Anne Kedimin Bebeklere Tuvalet Yaptırmadıgını Anlayabilir Miyim?

duman2707

Arkadaşlar kedim çok güzel bakıyor emziriyor ama ben yanındayken hiç bebeklerini yaladığını görmüyorum yuvaya giriyor bebekler zaten anlıyor ve yatıp direkt emzirmeye başlıyor normalde mesela diğer kedilerden bildiğim kadarıyla yalayarak uyandırırlardı popolarını yalarlardı falan bu kedimi hiç öyle görmüyorum ama ben yokken mi acaba yapıyor?
tuvaletlerini yaptırıp yaptırmadıgjnı nasıl anlarım bugün iki günlükler daha

4 CEVAP

Kubra123kkk

Yavruları dik tutup popo kısımlarına pamukla hafif dokunursaniz tuvaletleri varsa zaten yaparlar gelmiyosa da annesi yaptırmıştir

Lokumhn

Siz yokken yapıyordur, çoğu şeyi, birisi izlerken yapmıyor, neden bilmiyorum, sizin izlediğinizi anlıyorlar ve yapmıyor. 1 ay boyunca kedimi emzirirken saatlerce izledim ama bir kere bile popolarını temizlerken görmedim, ama kutunun için, çarşaflarının üzeri tertemizdi. Bence siz yokken temizliyor kesin bilgi

Emirrckr

Bende kendi kedimden hatırlamaya çalışıyorum ama o kısımlar çok aklımda değil,
Fakat sonuç olarak bebeklerin iki gündür çişi kakası yaptırılmıyorsa huzursuz olmaları lazımdı.
Aşırı miyavlardılar böyle bir durum yoksa bence içiniz rahat olsun.
Ayrıca bir diğer anlama yöntemi karınlarını kontrol edin tabii emdikten sonra hafif şiş durabilir bu tok olduklarını gösterir ama aşırı bir şişlik varsa evet tuvaletlerini yapmamış olabilirler.
Muhtemelen siz ne zaman pamuk dokundursanız onlar ya çiş ya kaka yapar böyle anlamanız zor ama illa emin olamıyorum derseniz son çare deneyebilirsiniz.
Fakat dediğim gibi tuvaletleri yaptırılmasa o bebekler doluluk hissinden,ağrıdan asla huzurlu olamazdılar.
Bence anne kediniz siz yokken hallediyor o kısımları.Genellikle emzirme sonrası yaptırırlar zaten.

duman2707

sanırım dediğiniz gibi ben yokken yaptırıyor çünkü yavruların durumu gayet iyi ve emiyorlar