Mama Değişikliği

Fitmin for life kullanan var mı ?

3 CEVAP

Mslna01

Sürekli mamalar soruyorsunuz ve kullandığınız mamalar en alt segment mamalar bilginiz olsun

Bizde üst segment mama bulamadık hala deneye deneye bulmaya çalışıyoruz bu arada fitmin üst segment mama ama fitmin mi animal world mu sanabelle mi kararsız kaldık ayrıca sormak fikir almak ayıp değil...........

Fitmin üst segment bir mama bu sefer de hiç denemediğimiz için fitmini deneyelim dedik ayrıca sormak fikir almak ayıp değil ....