Kedimde Yeme Sorunu

kayaburcu

Kedim 12 aylık bu yüzden yetişkin kedi mamasına geçtik bundan öncesinde yaş mama vs yemesinde sorun yoktu evde ara ata tavuk et ciğer vs haşlayıp verdiğimde de yiyordu şimdi mamasını değiştirdik mamasını severek yiyor ama yaş mama haşladığım et türlerini yemiyor hiçbir şekilde bunun sebsbi ne olabilir?

3 CEVAP

Mslna01

Benim kedim de yemiyor bu ara normal olduğunu düşünüyorum,kuru mama ile iştahı nasıl hareketi nasıl

kayaburcu

İştahı yerinde maşallahı var mamayı fazla bile istiyor hareketi de yerinde hatta bu ara daha fazla oyun istiyor diyebilirim ama neden yaş mama ya da diğer gıdaları yemek istemiyor anlamıyorum eskiden onları da iştahla yerdi

ssedef28

benim kedim de yoğurt ve haşlanmış yumurta sarısını hiç affetmezdi şu an ilgisini çekmiyor yüzüne bakmaz. belki bizdeki gibi zaman zaman zevkleri değişiyordur sıkılıyolardır