Durduk Yere Saldırıyor

yaseminece

1 yaşındaki kısır erkek kedim birkaç gündür uykusundan uyanıp bağırarak direkt bana saldırıyor.Durduk yere yapıyor bunu.Kendimi odaya zor kapattım,canımı çok yakıyor.Yürüyemiyorum bile direkt saldırıyor.Psikolojik bir sorunu mu var neden böyle yapıyor olabilir?2. Kedi geldiğinden beri halbuki büyüğe daha da fazla ilgi gösteriyoruz,şımartıyoruz kıskanmasın diye.Psikolojik olduğunu düşünüyorum daha önce yaşayan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.Çünkü bende el kol kalmadı her yerim yara bere içinde :(

2 CEVAP

benim köpeğimde çocuklara köpeklere kardeşime saldırmaya başlamıştı. biraz üstüne düşünce bıraktı. sanırım dönem dönem olması normal psikolojik bir şeydir.

cat20

onu yalnız bırakma onu sakinleştirmeye çalış ancak benim arkadaşım böyle bi durumla karşılaştı o 3 harflilerden şüpheleniyordu ama bence öyle bişey olmaz sen onu sakinleştirmeye çalış bence yakın zamanda düzelebilir