Kızımın Dış Parazit Damlasını Düzenli Kullanmamıza Rağmen Dün Doğan Bebeklerde Pire Var Sebep Nedir?

Guneshoker

Evimiz düzenli ilaçlaniyor, kedimiz hep evin içinde ve pire sorunu yoktu. Yeni doğan yavrularda neden pire var, daha önce karşılaşan oldu mu:(

2 CEVAP

Emirrckr

Bebek kedilerde pire en can sıkıcı durum maalesef,
Doğduktan sonra onlara bir yerden geçmiş ama anneden başka nerden geçebilir ki?
Anne kedinizde pire olmadığına emin misiniz?

Mini2019

muhtemelen hamilelik döneminde yapamadığınızdan anne pirelenmiştir. yavrulara da geçmiştir.
çok hassas bir konu emzirdiği dönemde pire/ ilaç olayı