Mama Paketinde Delikler

sena22xx

10 kg bozita mamanın yan taraflarında boydan boya delikler var ve paket hava almış. Tek kedim var ve uzun süre kullanacaktım. Bozulur mu benzer durumla karşılaşan var mı acaba?

3 CEVAP

duman2707

ben öyle durumlarda geri yolluyorum sonuçta ne zamandan beri hava aldığı çok belirsiz zaten takıntılı bi insanım öyle olunca kedilerime yediresim gelmiyor

simbakedi

mamayi aldiginiz yerle konusun, delik paket kabul edilemez hicbir sekilde

duman2707

bazılarını petshopta kediler deliyor tırnağıyla ama sizin delikler çok tuhafmış