Hill's Kedi Maması

KedimMayis

Merhaba arkadaşlar, kedimin mamasını değiştirmek istiyorum, eskisi gibi bayıla bayıla yemiyor, mevsimseldir dönemseldir dedim ama aylar oldu. Verdiğim ödül mamalarındandır belki diye düşündüm onlara ara verdim yine mamasını yemediğini fark ettim. Yani aç olunca zorla yiyor bunu görebiliyorum. Şu an proplan'ın kısırlaştırılmış olanını veriyorum, onu sahiplendiğimden beridir başka marka mama yemedi o yüzden strese girdim sanırım sevmeyecek yemeyecek diye. Hill's e geçmek istiyorum. Var mı aramızda kullanan? Kullanmayıp bilgi sahibi olanlardan da yorum ve bilgi almak isterim. Kedim bile demek istemiyorum o benim evladım ve gerçekten bu duruma canım sıkılıyor

3 CEVAP

Ahudr

Hills ve proplan arasinda çok buyuk bir fark yok ikiside bol tahilli hatta hills bir tik daha fazla.Degisim dusunuyorsaniz bozita Nd sanabelle vs gibi proplandan biraz daha farkliliklari olan bir mamaya gecis yapin bence en azindan gercekten degisiklik olmus olsun aksi takdirde hic degistirmenize gerek yok proplanla devam edin

yaren13

Hills kediler için iştah açıcı bi mama olmuyor maalesef. Kedim bayılarak yemiyordu ve iştahsızdı. Mide problemleri de olduğu için royal canin sensible kullanmaya başladık. Severek yiyor ama bu biraz yağlı bir mama. Hareketsiz bir kediniz varsa kullanmak doğru olmaz

KedimMayis

Teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Hill'sten vazgeçtim, söylediğiniz önerilere bakacağım