Kediyle Otelde Kalmak

ssedef28

Merhaba arkadaşlar eşim iş için sürekli şehir dışına seyahat ediyor bu sefer iş uzun sürecek yaklaşık 2-3 ay kadar yeni evlendik(6 ay oldu) ve benimle beraber gitmek istiyor normal olarak. gideceği yerde öğretmen evinde kalacak otel odası gibi yatak banyo var sadece kedimle beraber gitsem onun için çok mu kötü olur ya üçümüz beraber gideceğiz ya da ben kedimle gitmicem çünkü malesef onu güvenerek emanet edebileceğim hiç kimse yok olsa da o kadar uzun süre bırakamam.sorum kedim birkaç ay boyunca bir odada kalabilir mi? sorunun saçmalığının da farkındayım tabi ki kalamaz ama hem eşimle gitmek istiyorum kedimin de gelmesini istiyorum. tatile bile gidemiyorum onu bırakıp 1 gece yalnız bırakabiliyorum sadece tüm hayatımı etkiliyor yani anlayacağınız benim için çok sorun değil ama eşim biraz sıkıldı bu durumdan kedimizi tabi ki bırakmak istemiyor ama birkaç gün yalnız kalabileceğini düşünüyor ben tek bırakınca vicdan yapıyorum :D tatil konusunda da sizin nasıl çözümler bulduğunuzu anlatırsanız çok sevinirim

4 CEVAP

Kedinizin kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama ben kendi kedimi bırakın evde tek başına bırakmayı oda da tek başına bırakınca bile nasıl ağlıyor 2 hafta önce tatile gittim kedimle beraber otelde kaldık ve oda da tek başına bırakınca ağlıyor ben bütün gün yanımda gezdirdim sizin kedinizle birlikte eşinizin yanına gitmenizde bir sorun olmaz ama tek başına odada yalnız kalırsa depresyona bile girebilir özellikle alışık olmadığı bir ortamda

Miyoshka

Kedinin huyuna suyuna göre değişir.Biz de kaldık kedimizle otelde sorun olmadı.Temizlik günlerini kendimiz seçip ayarlıyorduk temizlik yapılacağı zaman dışarı götürüyordum onu.Biz yokken sakindi.Ama bizimki genelde sakindir.Kısa süreli bir deneme yapabilirsiniz tepkisini ölçmek için.Evde bir hafta bırakışır diyen var🤦🏽‍♀️Asla bir iki günden fazla bırakılmaz boş evde sadece mama su değil ki mesele,kusar,hastalanır,ev kazası yaşar vb.Naçizane önerim bir kaç günlük otel denemesi yapmanız.

Miyoshka

Kedinin huyuna suyuna göre değişir.Biz de kaldık kedimizle otelde sorun olmadı.Temizlik günlerini kendimiz seçip ayarlıyorduk temizlik yapılacağı zaman dışarı götürüyordum onu.Biz yokken sakindi.Ama bizimki genelde sakindir.Kısa süreli bir deneme yapabilirsiniz tepkisini ölçmek için.Evde bir hafta bırakışır diyen var🤦🏽‍♀️Asla bir iki günden fazla bırakılmaz boş evde sadece mama su değil ki mesele,kusar,hastalanır,ev kazası yaşar vb.Naçizane önerim bir kaç günlük otel denemesi yapmanız.

ssedef28

oda çok küçük evdeki salon kadar beraber gidersek hareketi kısıtlanacak enerjisini atamaz diye düşünüyorum pencerede sineklik yok yaz ayına giriyoruz pencere açmadan durulmaz:( ben yanında olucam zaten çalışmıyorum. en fazla birkaç saatliğine yemek yemeye falan çıkarız yalnız kalmayacak ama kedim çok hareketli kuduruk biri normal bir evden küçücük odaya geçmesi nasıl olur birkaç gün de değil 2-3 ay boyunca bilemedim çok zor. teşekkür ederim cevaplarınız için