Guineapigimde Yara

guineapigela

Guineapigimde mantara benzer bir sey cikti veterinere goturmeye firsatim olmadi bugun ise orayo kasiyarak mantara benziyen seyi cikarmis ve biyuk bir yarasi var suan veterinere goturecegim ama anlaadim neoluyor biri soyleyebilimi

3 CEVAP

Bence bir şeye alerjisi olabilir ama bence geçmiş olsun

Derdedermanim

Foto paylaşsaydın bir fikrimiz olurdu facede gruplar var guinea pşigler için orda paylaş.Guinea pigler hakkında bilgisi olan az çünki besliyen az ben besliyorum ama şuan fotograf yok gerçekten mantarmı bilemiyorum.Kulak arkası tüysüz olur orasını mantar sanmıyorsunuzdur sanırım.Kabuğu kaldırmış derken belki ufak bir yaradır.alerji değildir sanmam.

guineapigela

Fotograf koymadim belki hoslanmayanlar olur diye biraz acik bir yara oyuzden veterinere goturdum ilac fialn yazdi tessekurlerr yinede cevaplar icin