Yaş Mama Önerisi

Arkadaşlar 9 aylık tekir bir kedim var henüz kısır değil bu zamana kadar hep gourmet yaş mama verdim haftada 2 konserve
Şu an için bir sağlık problemimiz yok ama buradan gördüğüm kadarıyla içeriği temiz olan bir mama değil
Fiyatı uygun ve içeriği temiz yaş mama markaları hangileridir
Sizlerin önerileri nedir

20 CEVAP

meryem_artemis

Nutri feline kullanıyoruz. Hem içeriği iyi hem de fiyatı uygun. Tren dy ol dan 12li olarak alıyorum. Daha uyguna geliyor hem de çok çeşit oluyor.

Ben çok iyi bir yaş mama vermek istiyorum diyorsanız eğer Schesir , Acana ve N&D verebilirsiniz

Hilaly03

Nutri-feline fiyat olarak uygun içerik olarak güzel. Schesir baya iyi fakat bi tık pahalı.

mosmos

optimeal öneririm fiyatına göre oldukça iyidir içeriği. 4 al 3 öde paketleri var petlebide de satılan. onlara bakmanızı öneririm?

songuladali81

GimCat Shinycat, malt özlü. Tüy sağlığı içinde çok güzel.

AhsenAise

Evde kendiniz hazirlasaniz daha ekonomik,daha hijyenik,ve aşırı sağlıklı olacaktır

BiciriginAnnesi

N&D ve GimCat

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline

yumik

Acana schesir nutri feline nd en temiz içerikliler

Fiyat olarak en uygunu nutri feline