Yaş Mama Önerisi

Arkadaşlar 9 aylık tekir bir kedim var henüz kısır değil bu zamana kadar hep gourmet yaş mama verdim haftada 2 konserve
Şu an için bir sağlık problemimiz yok ama buradan gördüğüm kadarıyla içeriği temiz olan bir mama değil
Fiyatı uygun ve içeriği temiz yaş mama markaları hangileridir
Sizlerin önerileri nedir

3 CEVAP

meryem_artemis

Nutri feline kullanıyoruz. Hem içeriği iyi hem de fiyatı uygun. Tren dy ol dan 12li olarak alıyorum. Daha uyguna geliyor hem de çok çeşit oluyor.

Hilaly03

Nutri-feline fiyat olarak uygun içerik olarak güzel. Schesir baya iyi fakat bi tık pahalı.

Ben çok iyi bir yaş mama vermek istiyorum diyorsanız eğer Schesir , Acana ve N&D verebilirsiniz