Kedim Kusuyor

MerveKndmr

Kızım bayramdan sonra 2 gün üst üste kustu. Veterinere götürdüm yabancı cisim yutmasından şüphelenip röntgen çekti ama birşey çıkmadı. Kusma önleyici iğne yaptı malt verdi Viyo sindirim sistemi düzenleyici çorba verdi. Birkaç gün kuru mama verme sonra yine geçersin kuru mamaya dedi dün kuru mama vermeye başladım bugün yine kustu 😔 Mama Virbac

2 CEVAP

fazla yediği için sindiremediğini kusmuş olarak görüyorum korkulacak birşey yok gibi duruyor fotoğrafta

Mini2019

Kediyle Yolculuk yaptınız mı?
Cisim yutma şüphesi var mı? Röntgende metal değilse gözükmez pek.
Kusma önleyiciye rağmen kustu mu yine. Hep bu şekilde sindirilmemiş mi kusuyor?
Yer yemez mi kusuyor, bir süre sonra mı kusuyor