Kısır Kedi Advance Mama

Melisakirez

Arkadaşlar merhaba kedime kısır advance mamaya geçiş yapmak istiyorum kullanan var mı önerir misiniz nasıl ?

5 CEVAP

Melisakirez

Çok teşekkür ederim:)

HaydutveNazli

Benim kedilere iki kere denedim ikisinde de pişman oldum inanılmaz kaka yaptılar sağlıksız göründüler

Ahudr

Bence güzel bir mama yalniz biraz tuz orani abartili sanirim benim su icmeyen kedim gayet su icmeye baslamisti ama yinede yeterli kalmayabilir ictigi su.Kedinizin su tuketimi normalde iyiyse ve soya alerjisi yoksa onerilen grmja sadık kalarak denenebilir bir mama

Melisakirez

Hadi ya şimdi aklım takıldı

Fistikpasa

Tuz oranı yüksek olduğundan ilerde böbrek sorunu yaratabilir diye düşünüyorum önermiyorum ben asla advance kullanmam