Yaavru Kediye Süt Anne Acil🙏🏼

Miyoshka

Evimizin karşısında metruk binada bütün gün bağıran yavru kediyi kimse almaya gelmedi biz de eve aldık.Yavru için süt tozu aldık ama emmiyor.2-3 haftalık gibi .Bakırköy Yeşilköy'deyiz anne kedisi olan var mı emzirebilcek?Mama kum vb desteği sağlayabiliriz.

3 CEVAP

ssedef28

ben de kedimi 2 haftalık gibi bulmuştum ilk aldığım süt tozunu içmemişti başka marka aldım onu içti ve biberonu da değiştirebilirsiniz belki o şekilde içer

Miyoshka

Belediyeler ve barınaklar çok kötü onlara veremem.Sahiplendirmeye çalışacağım olmazsa bakacağım kendim ama beslenmesi lazım önce..Kabul etmiyor mamayı( yavru kedi maması).Bir süre süt anne bulabilirsem ayrılma vaktinde geri alacağım.

Miyoshka

Belediyeler ve barınaklar çok kötü onlara veremem.Sahiplendirmeye çalışacağım olmazsa bakacağım kendim ama beslenmesi lazım önce..Kabul etmiyor mamayı( yavru kedi maması).Bir süre süt anne bulabilirsem ayrılma vaktinde geri alacağım.